1. Для того, щоб отримати необхіднуВам річ в оренду, необхідно заключити Договір оренди , внести вартість залогу-300-500 грн ,в залежності від обраного товару, а також встановлену суму за оренду товара, яку Ви можете переглянути в каталозі на нашому сайті.
  2. Договіроренди заключається безпосередньо при передачі товару в нашому магазині чи по вашій адресі. Для оформлення Договору Вам необхідно мати при собі паспорт з пропискою в м. Вінниці. Для жителів області умови Договору обумовлюються індивідуально. Оплата послуг проводиться післе подписання Договору.
  3. Мінімальний строк проката 1тиждень. Якщо товар повертається на початку чи в середині тижня, то оплата проводиться за цілий  тиждень. У випадку дострокового повернення товару  Орендатором внесена орендна плата не повертається. Обмін одного товару на інший до закінчення строку проката не проводиться.
  4. Прибажанні Орендатор може продлити договір проката, повідомивши Орендодателю про це не пізніше ніж за 2 дні до закінчення строку оренди. При продовженні оренди Орендатор проплочує вартість оренди за наступний місяць, вартість оренди не вираховується із залогової вартості, тобто залог повертається у повному обсязі при поверненні усіх взятих товарів в належному вигляді.
  5. Елементи живлення (батарейки) в комплект товара НЕ ВХОДЯТЬ, і знаходяться там лише для демонстрації його робочого стану. Якщо елементи живлення (батарейки) вийшли із строю, то їх заміну Ви виконуєте самостійно, або ми вирахуваємо з Вас(1пальчик=6грн, середня бочечка=12грн, велика бочка=20грн)
  6. Прокатний товар, за винятком електромобілів, колясок, гірок призначені лише для домашнього користування (не для ігр на вулиці).
  7. 7.  Клієнтзобовязанийбережно відноситися до прокатного товару* ** ***. Забороняється використовувати товар не за призначенням, так як це може призвести до його псування/дефектів/поломок.

*ШТРАФ 100 грн., компенсації химчистки вираховується, якщо:

— товар в дуже забрудненому стані (земля/бруд на гірках, на колесах колясок й на інших товарах; пісок, пластилін, їжа, олівці/фломастери і тд.) чи прокурений;

— є залишки їжі ( будь яка рідина:сік, молоко, печево, бублики, кашки та іншае) в речах,  які не призначенні для годування ( автокрісла, коляски,  гойдалки, шезлонги, іграшки, ходунки, пригунки й тд);

— використовували товар не в призначеним для нього  місцям, на вулиці (іграшки, ходунки-пробіжки);

— є сліди контакту товару з тваринами (шерсть, сліди зубів, кігтей);

— є сліди на товарі, в якому дитина знаходилася без підгузника;

— товар вигорів на сонці;

— є залишки клею, скотча, пластиліна.

** ШТРАФ 100 грн. за втрачений елемент від товару (мячик, фігурка, насадка, погремушка від коврика, і тд.).

***ПЕНЯ за прострочену оплату в розмірі 20%  від вартості прокату за кожний день прострочки.